103 прийом викликів від населення
SMS на 10003 для людей з вадами слуху та мови (абонентам Київстар)
ssmp@health.kiev.ua
  Офіційний веб сайт

Як правильно викликати швидку допомогу

Якщо ви хочете, щоб вас відвідав лікар, попросіть сусідку зателефонувати нам. Нам подобається розмовляти з третіми особами, які не мають про проблему нінайменшого уявлення.

В очікуванні приїзду лікаря НІКОЛИ не мийте ноги, не одягайте чисту нижнюбілизну і, боронь боже, не чистіть зуби - а раптом це завадить постановці точногодіагнозу?

Чим голосніше ви кричите на диспетчера, тим швидше він відправить до вас лікаря!

Якщо диспетчер по телефону говорить вам, які ліки потрібно прийняти, то це не тому, що він хоче вам допомогти. Просто йому подобається звук власного голосу.

Якщо ваш тонометр не працює, для його налагодження терміново викликайте лікаря. Адже це медичний прилад, хіба ні? Заодно лікар виміряє тиск.

Якщо дерматолог призначив вам ліки від прищиків на обличчі, обов'язково зателефонуйте нам для консультації з цього приводу і взагалі дзвоніть нам з будь-яких питань - давати вичерпні відповіді у всіх галузях медицини одна з наших найважливіших обов'язків.

Якщо о третій годині ночі ви викликали лікаря і через деякий час, пролунав дзвінок у двері, не забудьте запитати: «Хто там?» і уважно розглянути хто дзвонить у вічко, а раптом це сусідка прийшла що-небудь поклянчити?

Коли ви викликаєте нас, щоб відправити набридлого вам лежачого дідуся в лікарню, переконайтеся, що ваш коридор заставлений усіляким мотлохом. Наші ноші - це спеціальний килим-літак, якому не страшні самі вузькі проходи.

Коли лікар запитує, що з вами сталося, обов'язково почніть свою докладну розповідь з оповіді про те, як зустрілися ваші тато і мама, потім плавно перейдіть до своїх юнацьким проблем і закінчіть розповіддю про взаємини з сусідами. У нас немає свого особистого життя і ми обожнюємо вникати в чуже.

Якщо лікар говорить, що для перенесення хворого потрібно запросити сусідів - покажіть своє обурення, адже в нашій службі повно плечистих санітарів!

Ніколи не читайте анотації до ліків, вони для дурнів.

Якщо лікар запитує, які ліки ви сьогодні приймали, чесно скажіть - не знаю. Справді, хіба культурна людина читає назви ліків, які вона приймає?

Якщо ваші ліки «від серця» вам добре допомагають, не замислюючись, рекомендуйте його всім вашим знайомим, незалежно від того, чим вони хворіють. Ваші ліки швидко поставлять їх на ноги.

Навіть не думайте, що лікаря доведеться зачекати якийсь час, адже ваше захворювання - найважче і саме до вас лікар поїде в першу чергу.

Якщо ви зіткнулися з лікарем у вихідний день в гастрономі, поставте йому запитання на тему свого здоров'я. Ми працюємо 24 години на добу 7 днів на тиждень, навіть в гастрономі, в вихідний день.

Якщо ваша приятелька-інженер вважає, що лікар призначила вам неправильне лікування, обов'язково прислухайтеся до її поради, адже вона бажає вам добра, а наявність вищої технічної освіти або докторської дисертації з ядерної фізики гарантує правильність суджень в даній ситуації.

Якщо лікар оглядає пацієнта, до якого його викликали, не забудьте йому нагадати, щоб він виміряв тиск всім членам вашої родини, включаючи собачку, адже вимірювання тиску у всіх - наш найголовніший обов'язок.