103 прийом викликів від населення
SMS на 10003 для людей з вадами слуху та мови (абонентам Київстар)
ssmp@health.kiev.ua
  Офіційний веб сайт

                           Січень 2021

4 січня, понеділокВсесвітній день азбуки Брайля (резолюція ООН A / C.3 / 73 / L.5 / Rev.1 від 1 листопада 2018 року).

10 січня, неділяДень вдячності кімнатним рослинам (був заснований мережею Gardener's Network, що дало офіційну можливість нагадати людям про користь кімнатних рослин. Наприклад, дослідження 2009 року показало, що запах лаванди може ефективно знизити частоту пульсу в стресових ситуаціях).

14 січня, четверДень проти прокрастинації (відмічаємо з 2015 року)Прокрастинація (від лат.procrastinare «затримка, відкладання”; від лат.procrastinatio з тим же значенням, сходить до cras “завтра” чи crastinum “завтрашній” + pro- «для, ради») — психологічний термін, що означає схильність людини відкладати неприємні завдання на потім, тяжіння до справ, що приносять більше задоволення або швидший результат.

Прокрастинатори — люди, схильні відтерміновувати виконання завдань, перекладати відповідальність на інших, працювати хаотично, без плану, або лише під натхненням чи за настання дедлайну.

17 січня, неділяВсесвітній день снігу.Офіційно Всесвітній день снігу був створений для популяризації зимових видів спорту в молодіжному середовищ, для залучення дітей і сімей до своєрідного, унікального, активного відпочинку, який може подарувати тільки участь у зимових видах спорту. В рамках Дня снігу організатори  поширюють важливу інформацію про безпеку, фізичне здоров’я та екологію.

27 січня, середа -День Давай поговоримо в Канаді  (Bell Let's Talk відзначається в останню середу січня. Присвячений здоровим взаємовідносинам суспільства і людей з психічними захворюваннями).

29 січня, п’ятницяДень народження “Очей що бачать” собаки-поводиря (У 1929 році Морріс Френк з собакою по кличці Юстіс заснували школу “The Seeing Eye” в Нешвіллі,( штат Теннессі, США), де стартувала системна підготовка собак дkz однієї з найблагородніших місій - стати очима для незрячих людей.

30 січня, суботаВсесвітній день допомоги хворим на проказу. Хвороба трапляється на всіх континентах, найпоширеніша у країнах Африки, Азії, Центральної та Південної Америки. Погане харчування, авітамінози, антисанітарія, скупчення великої кількості населення у одному місці сприяє зараженню, ймовірність якого збільшується пропорційно до тривалості контакту з хворим. Проказа є найбільш частою причиною каліцтв кисті та третьою за частотою інфекційною причиною сліпоти. Виражені косметичні спотворенння створюють у хворих психічні відхилення і соціальну відчуженість, що часто