Прес-реліз

 

Після капітального ремонту відкрито відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №8) КНП “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва”.

Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №8), що є одним з 22-х відділень КНП “Центр ЕМД та МК”, здійснює надання екстреної медичної допомоги 177,9 тисячам мешканців Святошинського району. За рік бригади відділення здійснюють понад 35 тисяч виїздів на виклики громадян.

Цей підрозділ КНП “Центр ЕМД та МК” розпочав свою діяльність 03 червня 1969 року, розмістившись в  житловому будинку на вулиці Василя Кучера, 2-А, а з 1979 року – в приміщеннях на вулиці Якуба Коласа, 15-А, де раніше знаходилась житлово-експлуатаційна контора. Загальна площа кімнат відділення складала близько 650 кв.м.

Першою завідувачкою підстанції була лікар Лія Фастівська. З 1978 по 2005 рік -  Таїсія Ніколаєнко. З 2005 року по теперішній час  - Галина Глазова.

У відділенні розпочинали свою трудову діяльність Михайло Радуцький, який з 1987 по 1993 роки працював виїзним фельдшером, а також відомі лікарі Микола Знаєвський та Таїсія Лобода.

Натепер  відділення №8 має в своєму штаті 9,0 (в добовому розрахунку) виїзних бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги, з яких 12 працюють вдень і 6 вночі. 

З 1979 року по 2008 рік у приміщенні не проводилося жодних ремонтних робіт.  2008 року був розпочатий капітальний ремонт будівлі, що не був своєчасно  завершений через відсутність фінансування.

У квітні цього року  капітальний ремонт будівлі було  відновлено і натепер уже завершено. Сума ремонтних робіт складає 32 мільйони гривень, ремонтні роботи провело ТОВ “Абсолют – Клімат”. Загальна площа відділення після ремонту становитиме  майже 900 кв.м.

news

© КНП ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ МІСТА КИЄВА

ЦЕМД та МК