Із великим задоволенням , користуючись нагодою, згадаємо добрим словом людей, котрі 24 години на добу 365 днів на рік несуть свою нелегку службу. І так уже 35 років поспіль.
Звернемося до історичних фактів. 21 листопада 1986 року вийшов наказ по Станції швидкої та невідкладної допомоги міста Києва “Про створення підстанції швидкої і невідкладної медичної допомоги” у Залізничному районі столиці. Вже 26 листопада по вулиці Колективізації (нині Дж.Мейса) у реконструйованому триповерховому будинку новий підрозділ під керівництвом А.І. Мостового розпочав свою роботу. У підпорядкування 12-ї підстанції було переміщено 8 бригад з підстанції №1. Виділена територія обслуговування випала доволі складна. Це і аеропорт “Київ”, і залізничні станції “Київ-Волинський” та “Караваєві дачі”. Радіус обслуговування складав 25 кілометрів.
У 1996 році підстанцію очолила Людмила Леонідівна Сердюкова. З 2004-го року завідуючим було призначено Вадима Ігоровича Суховатенка. На цій посаді він пропрацював 16 років. У 2020 році його змінив Владислав Анатолійович Білошапка. Це уже нові часи, які також принесли свою специфіку в роботу швидкої. Колись робітничий район залізничників починає активно розбудовуватися, міняє назву – стає Солом’янським і змінює межі. На його території з’являються нові житлові масиви, як от “Турецьке містечко”, “Часи року”, “Смарагдовий”, розширюється аеропопорт “Київ “.
Зараз чисельність району обслуговування відділення становить близько 200 тисяч населення. За відділенням закріплені 9 добових бригад, 8 з яких лікарські ( 2-і в денному режимі, 2-і спеціалізовані класу С), 1 – фельдшерсько-перевізна.
Це сухі цифри. За ними – люди, які віддають своїй нелегкій, благородній професії багато сил, часу, вкладаючи у неї енергію своїх небайдужих сердець. У відділенні працює багато ветеранів, які добре пам’ятають події 35-річної давнини, коли підстанція починала освоювати територію обслуговування. Ми цінуємо їх за відданість справі, за високий професіоналізм , за той неоціненний досвід, яким вони щедро діляться з молоддю. Низький уклін за вашу роботу!
Ми з надією дивимося на молодь, яка обрала своєю долею роботу на “швидкій”. Ця життєва дорога не буде легкою, але вона, як ніяка інша, дасть вам відчуття своєї потрібності і багато моментів щастя, коли ти врятував людське життя.
Зі святом вас, дорогі колеги! Доброго вам здоров’я, сил та наснаги! Миру вашим домівкам , благополуччя родинам! Нехай ніколи не вичерпується ваша криниця добра та милосердя!
В.о. директора - В.А.Тищенко
На світлинах: працівники відділення №12 різних часів. І минуле і теперішнє об’єднує відчуття колективу.

 
 
 
 © КНП ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ МІСТА КИЄВА

ЦЕМД та МК