103 прийом викликів від населення
SMS на 10003 для людей з вадами слуху та мови (абонентам Київстар)
ssmp@health.kiev.ua
  Офіційний веб сайт

швидка_картинка.jpeg

 

Дорогі колеги!

Щиро вітаємо вас із знаменною датою у житті нашого колективу - 117-річчям  від дня заснування Рятувальної станції Київського товариства швидкої медичної допомоги. Відкриття станції  відбулося 30 червня 1902 року в будинку - на вулиці Пирогівській, 6.

Ініціатором створення  закладу став  громадський діяч Казимир Модзолевський. Реалізації його ініціативи сприяли  Міська Дума, меценати,  рядові кияни.

Можна сміливо стверджувати, що Рятувальна станція - дітище міста,  її відкриття  було значною подією. Народилася ця структура не на порожньому місці. Київ на той час уже мав понад 20-літній досвід надання невідкладної медичної допомоги, яку здійснював “Гурток лікарів, з метою нічних чергувань”, створений  Товариством Червоного Хреста міста ,зокрема, його очільником  Юлієм-Фердинандом Мацоном. Більше 20-и років лікарі надавали невідкладну допомогу киянам на безоплатній основі, керуючись винятково ідеями милосердя.

Саме милосердя є тим двигуном, що рухав нашим колективом упродовж цих років, допомагав долати труднощі, давав сили вижити, пройшовши  крізь дві світові війни, зміцніти, незважаючи на численні  економічні кризи і головне – не втратити почуття високої відповідальності за життя та здоров’я людини , зберегти серце відкритим для співчуття, добра, любові та милосердя.

За ці роки колишня Рятувальна станція, а нині Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва, стала сучасним медичним закладом, що динамічно розвивається, колектив якого сповнений ідей та здорових амбіцій, готовий  до нових викликів. Ми свідомі того, що не маємо права знехтувати добрим ім’ям нашого закладу. Переконані, що  колективу  Центру вдасться подолати усі труднощі нашого турбулентного сьогодення і, як завжди, бути на висоті вимог часу.

Вітаємо усіх співробітників Центру із днем народження нашого закладу! Бажаємо усім добробуту, душевної рівноваги, впевненості у майбутньому. Нам, фахівцям екстреної медичної допомоги, в силу специфіки, рідко доводиться чути подяки від пацієнтів. Для нас головним є знати, що ти сьогодні і вчора був  і будеш завтра на висоті. Наш професійний успіх - це врятоване життя. А відтак, ми прийшли у цей світ допомагати Богові.

Віримо, що усі ми сповнені рішучості йти далі, добрими справами підтримувати зміцнювати авторитет  нашого закладу в ім’я його славної історії, в ім’я України!l.jpg