103 прийом викликів від населення
SMS на 10003 для людей з вадами слуху та мови (абонентам Київстар)
ssmp@health.kiev.ua
  Офіційний веб сайт

лікар_у_вашому_домі_2.jpg23.09.2019

У рамках проекту кожен охочий може безкоштовно пройти медичні обстеження у наметах із написом Лікар у Вашому домі в усіх районах столиці.

За минулий тиждень у рамках проекту Лікар у Вашому домі здійснено 1174 обстеження, а загалом від початку дії проекту – 98 424 обстеження. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

У рамках проекту кожен охочий може безкоштовно пройти медичні обстеження у наметах із написом Лікар у Вашому домі в усіх районах столиці. Зокрема, отримати первинні консультації щодо стану здоров’я, пройти експрес-тестування на неінфекційні захворювання, перевірити рівень цукру та холестерину у крові, виміряти артеріальний тиск, визначити індекс маси тіла.

Так, у рамках проекту за результатами обстежень минулого тижня у 774 киян виявлено надмірну вагу, у 532 – підвищений артеріальний тиск, у 230 – високий рівень цукру крові, у 421 – високий рівень холестерину, – розповів Микола Поворозник.

Окрім того, минулого тижня здійснено 79 виїздів мультидисциплінарних бригад, до складу яких входять лікар і медсестра первинної ланки, вузькопрофільні спеціалісти.

Такі бригади виїжджають до соціально незахищених сімей або до киян, які не можуть самостійно дістатися до медичного закладу, аби отримати допомогу, – нагадав Микола Поворозник.

Джерело:: https://glavcom.ua/