103 прийом викликів від населення
SMS на 10003 для людей з вадами слуху та мови (абонентам Київстар)
ssmp@health.kiev.ua
  Офіційний веб сайт

Снимок221.JPG27.09.2019

 

Як стверджують фахівці, крім високого рівня, вона буде небезпечна ще й тим, що триватиме мінімум три дні, передає РБК.

Початковий рівень бурі, за словами фахівців, очікується на рівні G2, а в суботу вона посилиться до рівня G3. І лише в неділю магнітна буря почне слабшати і остаточно піде на спад у понеділок, 30 вересня.

Вплив магнітних коливань метеочутливі люди змогли відчути вже ввечері у четвер, 26 вересня. І це напруга не буде відпускати до понеділка. В період піку можливо погіршення самопочуття навіть у тих людей, які не схильні до метеозалежності.

Можливі погіршення загального самопочуття, порушення сну, головні болі, слабкість, дратівливість, агресивність, страхи, занепокоєння і різка зміна настрою.

Також в зоні ризику люди з хронічними захворюваннями серцево-судинної системи, на гіпертонію і пацієнти схильні до депресивних і психічних розладів.

Медики рекомендують в період сильної магнітної бурі не перевантажувати себе роботою, а дальні поїздки відкласти на кращий час. Також рекомендується уникати стресових ситуацій, не нервувати, більше гуляти на свіжому повітрі, пити воду і не зловживати алкоголем.

Людям з хронічними захворюваннями варто проконсультуватися з сімейними лікарями і тримати необхідні ліки під рукою.

Нагадаємо, дані Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН підтвердили, що наприкінці вересня Україну накриє кілька магнітних бур рівня G1 і G2.