103 прийом викликів від населення
SMS на 10003 для людей з вадами слуху та мови (абонентам Київстар)
ssmp@health.kiev.ua
  Офіційний веб сайт

27 жовтня – День автомобіліста

 

hjjk.JPG

 

Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва щиро вітає колектив “Київмедспецтранс” з професійним святом – Днем автомобіліста!

Ми з вами не просто партнери. Ми – колеги. Поріднила нас карета швидкої, що мчить вулицями Києва, поспішаючи на черговий виклик до пацієнта. Без вашої енергії, вміння, професіоналізму, небайдужого серця, що завжди готове відгукнутися на чужу біду, без надійних рук, що кермують санітарним автомобілем, сьогодні неможливо уявити успішну та ефективну роботу бригад Центру ЕМД та МК.

У цей святковий день висловлюємо теплі слова подяки всім, хто сумлінно працює, виконуючи свою нелегку роботу. Особлива подяка і низький уклін ветеранам «Київмедспецтрансу», які вклали свій професійний талант, душу і серце у становлення галузі, у її готовність йти в ногу з часом, відповідати запитам суспільства.

Сподіваємося, що наші з вами спільні дороги стануть рівнішими та комфортнішими, учасники руху на них- толерантнішими до карет швидкої. Бажаємо вам зеленого світла не лише на перехрестях, а в усіх добрих починаннях і сонячної погоди в душі за будь-якої пори року.

Ще раз вітаємо зі святом та зичимо вам міцного здоров’я, довгих років життя, професійного зростання і, звісно ж, безаварійного руху!

 

 

 

 

З повагою,

 

Директор                                                                         Анатолій ВЕРШИГОРА