103 прийом викликів від населення
SMS на 10003 для людей з вадами слуху та мови (абонентам Київстар)
ssmp@health.kiev.ua
  Офіційний веб сайт

 01.11.2019

shvidka.JPG

Згідно прогнозу Українського гідрометеорогічного центру, на ранок з 30 на 31 жовтня 2019 року у місті Києві оголошено штормове попередження.

    У результаті буревію та шквального вітру (30м/сек), інтенсивних опадів у вигляді мокрого снігу, різкого пониження температури повітря до – 15 , на розі вулиць Чорнобильської та Ірпінської повалено три дерева : два дерева впали на проїжджу частину дороги, пошкодивши електричні мережі тролейбусу та зовнішнього освітлення , заважають руху транспорту; третє дерево впало на легковий автомобіль, автомобіль загорівся, є двоє постраждалих, пошкоджено дахи двох багатоповерхових будинків.

  Такою була легенда командно-штабних навчань, що відбулися у Києві 31 жовтня. Організатор - Управління з питань цивільного захисту КМДА. У навчаннях взяв участь відділ медицини катастроф Центру. Разом з нашими колегами ситуацію відпрацьовували Святошинська районна у місті Києві держадміністрація, Головне управління ДСНС України у місті Києві, Управління патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, КП “ Київпастранс”, Комунальна аварійно-рятувальна служба “Київська служба порятунку”, Головне управління Національної поліції України в місті Києві, КП “Кивміськсвітло”, Київська міська організація Червоного Хреста України, Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Києва.

   Навчання пройшли на високому організаційному рівні і стали ефективним поповненням професійних навичок та умінь усіх служб міста, що причетні до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, зокрема, стихій.