103 прийом викликів від населення
SMS на 10003 для людей з вадами слуху та мови (абонентам Київстар)
ssmp@health.kiev.ua
  Офіційний веб сайт

ooohyhh.jpg

 

Від імені Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва щиросердно вітаємо увесь викладацький склад, співробітників, студентів

з нагоди славної дати -

80 – річчя  Київського медичного коледжу

імені П.І. Гаврося!

Ваш навчальний заклад давно  має добре імя в середовищі медичної громадськості як авторитетна школа підготовки висококваліфікованих кадрів. Ви маєте повне право пишатися своїми випускниками, які працюють сьогодні в усіх медичних закладах столиці.

Кожен з них завдячує своїм професійним рівнем рідному коледжу. Саме тут вони отримали путівку в доросле життя, у професію, що вимагає великої душевної віддачі і високої відповідальності. Усі ці якості можна виховати тільки власним прикладом. Тому ваша місія надскладна- закласти не лише знання та навички, а вдихнути у серце ще зовсім молодих людей той вогник милосердя і співпереживання, що ніколи не дасть йому охолонути до чужого болю. Саме ви, викладачі, несете відповідальність за кожного студента- нинішнього і вчорашнього, саме ви є співавторами його перемог і досягнень.

Знання та досвід, які вони набули у стінах медичного училища, сприяють позитивним перетворенням у вітчизняній галузі охорони здоров’я та зокрема екстреної медичної допомоги.

У вашому колективі працюють спеціалісти високої кваліфікації, люди творчі, ініціативні, самовіддані.

Висловлюємо щиру подяку за високе служіння обраній справі, невтомність, добро і щедрість душі.

                             Хочу звернутися до студентів.

                                       До нинішніх:

Вам пощастило навчатися у навчальному закладі з високим професійним та інтелектуальним потенціалом. Ви обрали професію, яка вимагає від людині мобілізації її найкращих якостей. Бажаю вам реалізуватися в професії якнайповніше.

Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф- один з найстаріших медичних закладів України з багатими традиціями та здобутками - завжди чекає на вас!

До випускників усіх років:

Вам доземний уклін і велика подяка за самовіддану працю. Багато з вас працюють у нашому Центрі, тримаючи високу планку професіоналізму.

Де б ви не працювали, бажаю вам частіше чути добрі слова від своїх пацієнтів, для котрих ви часто є тією соломинкою, за яку вони тримаються у тяжку годину.

Милосердя завжди було і буде містком, що поєднує людину з Богом. І тримають той місток не Атланти і Кареатиди, а енергія людського Добра та Любові до ближнього. Це нелегка і благородна місія. Але вона свідомо нами обрана. Служімо їй з честю.

І наостанок – про земне. Бажаю вам, усім нам, щоб держава по-достоїнству оцінила нашу працю, щоб медицина в ієрархії її  пріоритетів нарешті посіла належне місце.

Засвідчуючи почуття глибокої поваги, зичимо щастя, людської шани, нових звершень і успіхів у вашій благородній праці на благо нашої незалежної України!

За дорученням колективу

 

Директор Центру ЕМД та МК

Заслужений лікар України                                                Анатолій Вершигора

 

 

 

Листопад 2019 року