103 прийом викликів від населення
SMS на 10003 для людей з вадами слуху та мови (абонентам Київстар)
ssmp@health.kiev.ua
  Офіційний веб сайт

11.02.2020

fghh.jpg

       10 лютого у КНП “Центр ЕМД та МК міста Києва” відбувся вечір пам’яті Почесного головного лікаря  станції швидкої медичної допомоги міста Києва, Героя Соціалістичної праці, Заслуженого лікаря України Н.А. Ленгауер. Пять десятиліть віддала вона швидкій, пройшовши шлях від лаборанта, фельдшера, лікаря  до  керівника.

     Саме талант організатора Наталії Андріївни підняв Станцію  до висот світового визнання. У 60-70-і роки минулого століття на  базі нашої “швидкої  проходили курси ВООЗ, Міжнародна конференція ВООЗ, до Києва приїжджали переймати досвід  з усіх куточків тодішнього Союзу та України. Н.А.Ленгауер створила справжню кардіоклініку на колесах з широкими можливостями діагностики і  ефективною лікарською  допомогою. За цей швидкодопоміжний авангард Наталя Андріївна Ленгауер була удостоєна звання Героя Соціалістичної праці.

       Наталя Андріївна мала багато талантів. Серед них – талант спілкування з людьми. Вона уміла переконати вище керівництво щодо підтримки своїх планів  підвищення ефективноі роботи “швидкої”, вона уміла  чути своїх підлеглих,  бути не лише головним лікарем, а душею колективу.

      Наталя Андріївна пішла з життя 23 роки тому. Однак, добра память  про неординарну особистість не підвладна часу. І про це засвідчив вечір, на який зібралися ті, кому пощастило працювати з Н.А. Ленгауер, молоді колеги, які лише чули від старших про цю дивовижну жінку. Спогади…спогади…Сумні, ностальгійні і веселі також, але всі- пронизані  щирістю, добротою почуттів та світлим сумом…

       З подячним словом  про вчителя виступили її колишні учні, а нині теж керівники крупних медичних підрозділів Л.Ковінько, Т.Лобода, К.Барановський, В. Кельнер, Д. Добуш.

     Багато цікавого згадав про свою наставницю І. Усиченко, котрому довелося змінити Наталю Андріївну на посту головного лікаря київської швидкої.

    Пам’ятаючи, що Наталя Андріївна була великою шанувальницею мистецтва, музики зокрема, керівництво Центру запросило на вечір студентів  Національної музичної  академії імені Чайковського, котрі зуміли створити особливу атмосферу, виконавши улюблені  твори Наталі Андріївни Ленгауер… 

sss.jpg

ikikujgh.jpg

tghyj.jpg

uioioo.jpg

sstty.jpg

hfhgtf.jpg

gfjyik.jpg