103 прийом викликів від населення
SMS на 10003 для людей з вадами слуху та мови (абонентам Київстар)
ssmp@health.kiev.ua
  Офіційний веб сайт

 Некролог

      Адміністрація КНП “Центр ЕМД та Мк міста Києва” з глибоким сумом сповіщає, що учора, 30 травня  2020 року, на 67-му році життя   від нас пішов багаторічний колега Володимир Миколайович Титенко.

     В.М. Титенко народився в с.Микуличі  Бородянського району Київської області 2 серпня 1053   року. Свій трудовий шлях  фельдшера  почав з 1972 року після закінчення Київського медучилища №2.  Його надійне плече професіонала завжди відчували бригади швидкої медичної допомоги, у складі яких він працював. Завдяки  людським якостям Володимира Миколайовича   - принциповості,  гострого відчуття справедливості  і готовності прийти на допомогу, колектив обрав його головою профспілкового  комітету станції, який він очолював з 1986 по 1989рр. Був період в житті нашого колеги, коли він пішов зі Станції , працював якийсь  на профспілковій роботі у військовому відомстві. Але знову повернувся у рідний колектив, знову покликала до себе медицина невідкладних станів. До виходу на заслужений відпочинок  Володимир  Миколайович  працював фельдшером відділення №5, віддався сповна роботі, був прикладом самовідданості для багатьох.

      Ми згадуватимемо Володимира Миколайовича Титенка як висококваліфікованого фахівця, доброго друга та  чуйну людину, поруч з якою було завжди надійно і тепло.

     Адміністрація КНП “Центр ЕМД та МК міста Києва” висловлює   щире співчуття родині, яка втратила близьку людину.  У цю скорботну годину ми, співробітники Центру, разом з вами – сумуємо, згадуємо і прощаємося.

                     Земля Вам пухом та Царство небесне!Горе