103 прийом викликів від населення
SMS на 10003 для людей з вадами слуху та мови (абонентам Київстар)
ssmp@health.kiev.ua
  Офіційний веб сайт

                      6 серпня- Міжнародний день Лікарі світу за мир

unnamed.jpg

     6 серпня світова медична спільнота відзначає Міжнародний день Лікарі світу за мир. З цієї нагоди на знак солідарності з колегами інших країн, на підтримку встановлення миру у своїй державі Національна Академія медичних наук виступила з ініціативою провести свій Всеукраїнський захід “Лікарі України за мир”, аби ще раз привернути увагу світу до російської агресії на Сході України.

   Цього дня, 6 серпня, усі працівники наукових установ НАМН України працюватимуть із символічними голубами миру на булих халатах. Планується підписання Звернення до колег різних країн. В небо будуть випущені білі голуби як символи миру.

   З листом до директора Департаменту охорони здоровя КМДА В.Гінзбург, у якому висловлюється побажання ініціаторів підтримати цей захід та долучитися до його проведення, звернувся президент НАМН України В.Цимбалюк. У листі, зокрема,наголошується:

     “Адже лікарі, як ніхто інший, усвідомлюють ціну миру і людського життя. Лікарське співтовариство не може пасивно мовчати, коли кожного дня в Україні через іноземну агресію гинуть цивільні та військові.

   КНП Центр ЕМД та МК міста Києвапідтримує ініціативу колег і готовий долучитися до заходу та закликає колег інший медичних закладів столиці не бути байдужими до цієї акції.