103
SMS на 10003 для людей з вадами слуху та мови (абонентам Київстар)
ssmp@health.kiev.ua
  Офіційний веб сайт

Для обговорення, внесення виправлень, змін та доповнень пропонуються Локальні протоколи надання екстреної медичної допомоги на догоспітальному етапі медичними працівниками Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва.

Протоколи створені на основі локальних протоколів 2012 року з урахуванням наказів МОЗ України від 24 травня 2012 року № 384 «Про затвердження та впровадження медико-технологічних документів зі стандартизації медичної допомоги при артеріальній гіпертензії», від 03 серпня 2012 року № 602 «Про затвердження та впровадження медико-технологічних документів зі стандартизації медичної допомоги при ішемічному інсульті», від 15 січня 2014 року № 34 «Про затвердження та впровадження медико-технологічних документів зі стандартизації екстреної медичної допомоги», від 17 квітня 2014 року № 275 «Про затвердження та впровадження медико-технологічних документів зі стандартизації медичної допомоги при геморагічному інсульті».

Протоколи в форматі PDF доступні за цим посиланням.

Ми розуміємо, що при створенні нормативного документу такого обсягу в стислі строки неможливо все врахувати та позбутися неточностей і друкарських помилок. Прохання, свої зауваження надсилати на нашу адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з приміткою «для відділу експертизи».

Будемо вдячні відвідувачам сайту за допомогу.