КНП ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ МІСТА КИЄВА

Поради лікаря

За визначенням Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я відповідальне самолікування – це

розумне застосування самим пацієнтом лікарських засобів, що знаходяться у вільному продажу, з метою профілактики та лікування легких розладах стану здоров’я до надання професійної лікарської допомоги”.

Щоб знизити ризик зараження, ВООЗ рекомендує...
Артеріальна гіпертензія, одного разу виникнувши, залишається з людиною на все життя
    Із 2 тисяч видів грибів в Україні, їстівними вважаються щонайбільше 500. Нагадуємо прості правила, які допоможуть уникнути отруєння грибами, а також розказуємо, що робити, якщо є підозра на таке отруєння.

 Інсульт - судинна катастрофа, яка відбувається раптово внаслідок порушення мозкового кровообігу. У разі виникнення інсульту особливо важлива швидка реакція оточуючих, оскільки кожна втрачена хвилина визначає подальше життя пацієнта.

Епілепсія вважається одним із найпоширеніших хронічних неврологічних захворювань людини. Епілепсія – це хронічний розлад мозкової діяльності, для якого характерні напади, що повторюються.

Ці напади проявляються у вигляді короткочасних мимовільних судом у якійсь із частин тіла або ж по всьому тілу. Іноді людина може зомліти чи втратити  контроль за функціями кишечника або сечового міхура.

 Неприто́мність, або  зомління,або вазовагальне синкопе(англ.syncope) — короткочасна втрата свідомості через гостру недостатність кровообігу в головному мозку. Незважаючи на різноманіття причин, механізм цього стану один — порушення регуляції судинного тонусу.

Консультативно-інформаційна служба "Здоров'я"

15-83 (цілодобово з стаціонарних телефонів), з мобільного - +380442350101

© КНП ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ МІСТА КИЄВА

ЦЕМД та МК