КНП ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ МІСТА КИЄВА

Поради лікаря

За визначенням Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я відповідальне самолікування – це

розумне застосування самим пацієнтом лікарських засобів, що знаходяться у вільному продажу, з метою профілактики та лікування легких розладах стану здоров’я до надання професійної лікарської допомоги”.

Щоб знизити ризик зараження, ВООЗ рекомендує...
Артеріальна гіпертензія, одного разу виникнувши, залишається з людиною на все життя

За визначенням Всесвітньої Організації Охорони Здоров»я відповідальне самолікування – це “розумне застосування самим пацієнтом лікарських засобів, що знаходяться у вільному продажу, з метою профілактики та лікування легких розладах стану здоров’я до надання професійної лікарської допомоги”.

 Інсульт - судинна катастрофа, яка відбувається раптово внаслідок порушення мозкового кровообігу. У разі виникнення інсульту особливо важлива швидка реакція оточуючих, оскільки кожна втрачена хвилина визначає подальше життя пацієнта.

Ось і довгоочікувана весна. З настанням теплих днів, після зимової сплячки голодні кліщі, збуджені запахом тварин або людини, в очікуванні жертви скупчуються під мохом та опалим листям уздовж стежин і доріг, також у на висоті 30-40 см, рідше 1-1,5 м від землі.

 

 Неприто́мність, або  зомління,або вазовагальне синкопе(англ.syncope) — короткочасна втрата свідомості через гостру недостатність кровообігу в головному мозку. Незважаючи на різноманіття причин, механізм цього стану один — порушення регуляції судинного тонусу.

Консультативно-інформаційна служба "Здоров'я"

15-83 (цілодобово з стаціонарних телефонів), з мобільного - +380442350101

© КНП ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ МІСТА КИЄВА

ЦЕМД та МК