Плату за хибні виклики швидкої допомоги повинні знімати з сімейного лікаря — Вершигора

Керівник Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва Анатолій Вершигора каже, що механізму знімання штрафу за хибний виклик швидкої допомоги немає.

Про це він розповів в ефірі Громадського радіо.

«Є виклики, на які ми взагалі не маємо їхати: температура, болить голова. Ми можемо дійти до абсурду, якщо будемо «йти на поводу» у громадян.

Коли НСЗУ підготує підзаконні акти, ми зможемо цілодобово в автоматичному режимі передавати, що громадянка така-то щодня викликає швидку. А плату повинні знімати з сімейного лікаря, бо сьогодні сімейний лікар став недоступний. У нас карантин, локдаун, а сімейний лікар сидить на телефоні й дає поради викликати швидку замість того, щоб дати рекомендації», — каже Вершигора.

Нагадаємо, що Рада внесла низку змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу, підтримавши у другому читанні два закони, пов’язані із питаннями техногенної та пожежної безпеки, що вважатимуть неправдивим викликом.

https://hromadske.radio/news/2021/05/12/platu-za-khybni-vyklyky-shvydkoi-dopomohy-povynni-znimaty-z-simeynoho-likaria-vershyhora?fbclid=IwAR24Hf8ahnzIHlG4ZovX8rSc3liQQ0_FvPlVFQRiiwK1nYqwZ6AtffNLlws

© КНП ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ МІСТА КИЄВА

ЦЕМД та МК