Оголошення

     Увага!

        Шановні завідувачі  структурних підрозділів, співробітники та відвідувачі КНП “Центр ЕМД та МК”!

        У зв’язку зі значним   поширенням гострої респіраторної хвороби  COVID-19 та запровадженням посилених протиепідемічних заходів,  вводяться  обмеження щодо відвідування  центру за допомогою  попереднього запису.

       Запис громадян  на прийом до відділу управління персоналом  з приводу працевлаштування  за телефонами:

      

                           (044)234-6361, внутрішні: 382,383

  Режим роботи відділу: 9.00-17.00. Субота, неділя- вихідні

       Запис  співробітників центру  на прийом  з питань військового обліку  за телефоном:

                                  (044)235-8051

       Звернення з інших кадрових питань та замовлення довідок  за телефоном:

                                ( 044) 234- 6361

      Всі інші документи з кадрових питань заповнюються працівниками у структурному підрозділі та передаються централізовано до відділу управління  персоналом.

     Вибачте за тимчасові незручності.

     З повагою - відділ управління персоналом.

   

  “   “_______________________2020

  Директор                                          Анатолій Вершигора


  02.03.2020

  Пацієнти Комунального некомерційного підприємства Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (КНП Центр ЕМД та МК), у разі необхідності, можуть отримати в КНП Центр ЕМД та МК інформацію про здійснені до них виклики (форму первинної медичної облікової документації N 109/о Картка виклику швидкої медичної допомоги) та виїзди бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги (форму первинної медичної облікової документації 110/о Карта виїзду швидкої медичної допомоги). 

  Термін зберігання первинної медичної облікової документації обмежений і складає 3 роки для форми первинної медичної облікової документації N 109/о “Картка виклику швидкої медичної допомоги”) та 1 рік для форми первинної медичної облікової документації 110/о “Карта виїзду швидкої медичної допомоги”.

  Інформація про виклики та виїзди бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги, зазначена у відповідних формах первинної медичної облікової документації, є інформацією з обмеженим доступом, оскільки складає лікарську таємницю, яка охороняється законодавством України і не підлягає розголошенню (ст. 32 Конституції України, ст. 39-1, ст. 40 Закону України Основи законодавства України про охорону здоров’я, п. 2 ст. 11, п. 2 ст. 6 Закону України Про інформацію, ст. 5, ст. 10, ст. 14 Закону України Про захист персональних даних), тому може бути надана:

  1. Безперешкодно і безкоштовно на вимогу особи, якої вона стосується (пацієнту – особі, якій надавалась медична допомога). Запит подається безпосередньо особою, якій надавалась медична допомога. Подаючи письмовий запит, запитувач повинен пред’явити документ, що засвідчує його особу (паспорт). У разі, якщо запит надіслано поштою, підпис запитувача інформації (особи, якій надавалась медична допомога) повинен бути засвідчений нотаріально.

  2.Від імені особи, якій надавалась медична допомога, запит може також бути поданий її представником. В такому разі, права і повноваження представника повинні бути засвідчені відповідними документами, які додаються до запиту у вигляді належним чином завірених копій (у разі, якщо копії не завірені, разом з ними запитувач повинен пред’явити оригінали відповідних документів).Повноваження представників особи, якій надавалась медична допомога, мають бути засвідчені такими документами:

  - належним чином оформленою довіреністю (для фізичних осіб);

  - право законних представників на представництво підтверджується свідоцтвом про народження дитини або рішенням про призначення опікуном, піклувальником;

  - повноваження адвоката підтверджуються засвідченою адвокатом копією свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, ордером або дорученням органу (установи), уповноваженого законом на надання безоплатної правової допомоги.

  Запити на інформаціюпро виклики та виїзди бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги подаються у письмовій формі на ім’я директора КНП Центр ЕМД та МК ВЕРШИГОРИ А.В. за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 37-б, м. Київ-30, 01030, поверх 2, канцелярія, (понеділок – четвер з 08:30год. до 17:00 год., п’ятниця 08:30 год. до 16:00 год.), тел. (044)235-8026.

  Для обговорення, внесення виправлень, змін та доповнень пропонуються Локальні протоколи надання екстреної медичної допомоги на догоспітальному етапі медичними працівниками Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва.

  Департаментом охорони здоров’я розроблено проект Міської комплексної цільової програми «Здоров’я киян» на 2016-2018 роки, який розміщено на офіційному веб-сайті Департаменту (health.kievcity.gov.ua) за рубрикою «Громадянам» (підрубрика «Обговорення») для можливості залучення до ознайомлення з ним всіх бажаючих та надання пропозицій в Департамент охорони здоров’я за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

  Зокрема, у цій програмі в розділі В передбачене підвищення рівня екстреної медичної допомоги.

  Please publish modules in offcanvas position.

  Free Joomla templates by L.THEME