КНП ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ МІСТА КИЄВА

Поради лікаря

За визначенням Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я відповідальне самолікування – це

розумне застосування самим пацієнтом лікарських засобів, що знаходяться у вільному продажу, з метою профілактики та лікування легких розладах стану здоров’я до надання професійної лікарської допомоги”.

Щоб знизити ризик зараження, ВООЗ рекомендує...
Артеріальна гіпертензія, одного разу виникнувши, залишається з людиною на все життя

За визначенням Всесвітньої Організації Охорони Здоров»я відповідальне самолікування – це “розумне застосування самим пацієнтом лікарських засобів, що знаходяться у вільному продажу, з метою профілактики та лікування легких розладах стану здоров’я до надання професійної лікарської допомоги”.

 Інсульт - судинна катастрофа, яка відбувається раптово внаслідок порушення мозкового кровообігу. У разі виникнення інсульту особливо важлива швидка реакція оточуючих, оскільки кожна втрачена хвилина визначає подальше життя пацієнта.

За період з 12 грудня 2018 року по 8 січня цього року за допомогою до закладів охорони здоров’я звернулись 1037 людей, постраждалих від переохолоджень та обморожень, 955 осіб госпіталізовано, повідомляє Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф України.

Найбільше за цей період від переохолодження та обморожень постраждали в Донецькій (135 людей), Харківській (121), Дніпропетровській (117), Київській (90) та Одеській (69) областях. За заключениям бюро судово-медичної експертизи, 64 людини померло внаслідок загального переохолодження (холодової травми).

 Неприто́мність, або  зомління,або вазовагальне синкопе(англ.syncope) — короткочасна втрата свідомості через гостру недостатність кровообігу в головному мозку. Незважаючи на різноманіття причин, механізм цього стану один — порушення регуляції судинного тонусу.

Консультативно-інформаційна служба "Здоров'я"

15-83 (цілодобово з стаціонарних телефонів), з мобільного - +380442350101

© КНП ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ МІСТА КИЄВА

ЦЕМД та МК