КНП ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ МІСТА КИЄВА

Поради лікаря

За визначенням Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я відповідальне самолікування – це

розумне застосування самим пацієнтом лікарських засобів, що знаходяться у вільному продажу, з метою профілактики та лікування легких розладах стану здоров’я до надання професійної лікарської допомоги”.

Щоб знизити ризик зараження, ВООЗ рекомендує...
Артеріальна гіпертензія, одного разу виникнувши, залишається з людиною на все життя
    Із 2 тисяч видів грибів в Україні, їстівними вважаються щонайбільше 500. Нагадуємо прості правила, які допоможуть уникнути отруєння грибами, а також розказуємо, що робити, якщо є підозра на таке отруєння.
Ось і довгоочікувана весна. З настанням теплих днів, після зимової сплячки голодні кліщі, збуджені запахом тварин або людини, в очікуванні жертви скупчуються під мохом та опалим листям уздовж стежин і доріг, також у на висоті 30-40 см, рідше 1-1,5 м від землі.
У разі утоплення дихальні шляхи заповнюються рідиною (найчастіше водою) або  рідкими масами (мулом, грязюкою), що зумовлює гостре порушення дихання і серцевої діяльності.

 Неприто́мність, або  зомління,або вазовагальне синкопе(англ.syncope) — короткочасна втрата свідомості через гостру недостатність кровообігу в головному мозку. Незважаючи на різноманіття причин, механізм цього стану один — порушення регуляції судинного тонусу.

Консультативно-інформаційна служба "Здоров'я"

15-83 (цілодобово з стаціонарних телефонів), з мобільного - +380442350101

© КНП ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ МІСТА КИЄВА

ЦЕМД та МК