головний_біль_картинка.jpg

Головний біль не є окремим захворюванням, це всього лише симптом іншої недуги. Як правило, головний біль супроводжує запальні, інфекційні, простудні захворювання, хвороби шийного відділу, мігрені, підвищений тиск і т.д..- пише сайт «Як лікувати»(jakvylikuvaty.pp.ua) Щоразу вдаватися до знеболюючих засобів не можна. Краще використовувати інші методи, що допомагають полегшити стан.

При систематичних головних болях радимо якомога швидше звернутися до терапевта, пройти обстеження, здати аналізи, при необхідності пройти томографію. Тільки так лікар зможе визначити причину хвороби і призначити правильне лікування.

В який спосіб ви можете допомогти собі самі?

1. При гострих спазмах в голові слід прилягти на диван і постаратися відпочити. Але перед цим випити міцний зелений або чорний чай сильно підсолоджений.

2. Можна дістати кілька кубиків льоду і прикласти до скронь і до лоба, можна змочити рушник в холодній воді і покласти на голову.

3. Добре допомагають ефірні олії  м'яти, розмарину або гвоздики. Якщо маєте аромалампу, то скористайтеся нею для проведення цієї простої процедури.

4. Для відновлення кровотоку в судинах голови, покладіть на голову теплу грілку.і так пролежати півгодини. Ця процедура допоможе відновити кровотік і виведе токсини.

5.Якщо в будинку є мазь «Зірочка» або «Доктор Мом», то можна змастити  якоюсь із них скроні.. Ефект настає швидко.

6. Заспокоїти головний біль може свіжа лимонна шкірка. Внутрішньою стороною прикладіть її до скронь.Коли під нею шкіра трохи почервоніє і ви відчуєте щось схоже на свербіння чи тепло,-це означає, що  головний біль проходить.

7. Якщо головні болі вам часто надокучають, то найперша порада - частіше бувати на свіжому повітрі, більше ходити пішки, добре висипатися. Це загальні поради. Конкретніші вам може дати лиш лікар після діагностики.

© КНП ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ МІСТА КИЄВА

ЦЕМД та МК