06.12. 2018 р.

супрун_фото.jpg

 

Для того, щоб зменшити ризик захворіти на грип та застуду варто регулярно тренуватись. Про це розповіла в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун на своїй сторінці в Facebook.

     Супрун повідомила, що вправи допомагають зміцнювати імунну систему і в цілому покращують здоров'я і самопочуття.

     "Дослідження показують, що люди, які регулярно мають помірні фізичні навантаження, рідше хворіють на застуду, ніж ті, які багато сидять", - написала вона.

     Уляна Супрун розповіла, що фізична активність допомагає знизити ризики гострих респіраторних інфекцій на понад 20%, а в деяких невеликих дослідженнях - на понад 40% - за умови регулярних занять і достатнього рівня активності.

     Супрун зазначила, що при застуді тренування не зашкодять здоров'ю і навіть можуть поліпшити самопочуття.

     "Якщо ви не впевнені, чи варто тренуватися, можете згадати так зване правило "вище за шию" - коли ви не маєте симптомів в тілі, а тільки у верхній частині тіла - нежить, чхання або невеликий кашель. В такому випадку займатися фізичною активністю нормально. Нежить, незначне запалення горла або кашель - ще не привід повністю відмовитися від фізичної активності. Найбільш ймовірно, що в цьому випадку тренування не зашкодять вашому організму. Вправи не прискорять процес одужання і не можуть погіршити стан... Втім, вправи допоможуть залишатися рухливими і поліпшити самопочуття", - наголосила в.о. міністра.

© КНП ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ МІСТА КИЄВА

ЦЕМД та МК