Збираючись на дачу, звичайно необхідно запастися необхідними лікарськими засобами. Збираючи в аптечку ліки, перевіряйте термін придатності. Фломастером можна написати на упаковках при якому захворюванні допомагає кожен препарат. Зберігати аптечку слід подалі від сонячного проміння в прохолодному місці.

         1. Першим ділом необхідно покласти в аптечку препарати від алергії. Так, як цвітучі рослини, дим вогню та укуси комах — постійні супутники дачного відпочинку.

         2. В аптечці повинні бути знеболюючі і спазмолітичні препарати. Зловживати не варто, але спазм в животі, сильну головну та зубну біль вони зняти можуть.

         3. Необхідні жарознижуючі препарати, особливо, коли з вами їдуть діти. Це можуть бути таблетки, сиропи або свічки.

         4. Не забудьте покласти в аптечку засоби від розладу шлунка — адсорбенти (наприклад, активоване вугілля), таблетки, що нормалізують травлення (ферментативні препарати).

         5. На всякий випадок, навіть якщо у вас намає проблем з серцем, запасіться валідолом і нітрогліцерином. Досвід показує, що часто за ними звертаються сусіди по дачі.

         6. Можуть знадобитися засоби від кашлю та ліки місцевого застосування від болі в горлі, нежитю.

         7. Обов’язково купіть протиопікові препарати. Найбільш зручні і безпечні спреї від опіків, так, як вони дозволяють не травмувати шкіру при нанесенні ліків.

         8. Традиційним вмістом аптечки є антисептичні розчини зеленки та йоду. Якщо ви придбали зеленку в олівці, слід пам’ятати, що вона може використовуватися тільки індивідуально. Зараз можна придбати спиртовмісні або протимікроблі серветки.

         9. Не забудьте взяти вату, бинт та лейкопластир (та покладіть ножиці).

         10. І звичайно, не завадить покласти засоби для відлякування і лікування укусів різних комах, а також крем для захисту від сонця.

© КНП ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ МІСТА КИЄВА

ЦЕМД та МК